ALLIANZ VEZETÉSTECHNIKAI CENTRUM

Ahogy igértem, ma jó híreket hozok az érintetteknek!
Minden letisztázódott és pontos idõpontokkal tudok szolgálni!
Egy kis emlékeztetõ:
Kaptunk egy ajándékot az Allianz Nyugat-Dunántúli Igazgatóságától. A lényege: Egy találkozó az Allianz Vezetéstechnikai Centrumban és azok között, akik velem kötöttek szerzõdést (ezáltal a szerzõdésük is a mi igazgatóságunk állományában van) sorsolás útján kiválasztjuk azokat, akik részt is vehetnek a tréningen. Azt hiszem, most jó hírek következnek!
A tréningen résztvevõk száma max. 24 lehet! Ez a kezdeti 4-5-höz képest jelentõs növekedés!!! biglaugh.pngbiglaugh.pngbiglaugh.png
Azért ennyi, mert egy tréner max. 12 kocsival tud foglalkozni, és aznap csak két tréner lesz du.A konkrét tennivalók:
Aki érintett a dologban valamint ezen a linken már regisztrált, az tegye magát szabaddá 2007. április 20-án (pénteken) 14.00-tól! Ugyanis ekkor találkozunk a Hungaroring  bejáratánál. Itt kapják meg a szintén allianzos ajándék láthatósági mellényeket azok, akik klubtagként “hoztak még egy embert” a 2006-os kötelezõ biztosítási kampányban. A mellényeket Bognár Péter, az Allianz Hungária Biztosító Nyugat-Dunántúli Igazgatóságának kommunikációs igazgatója adja át. Innen bemegyünk a tanpályára, ahol a 24 szerencsés részt vehet a tréningen.
Mivel kértem, hogy idõben jelezzétek a szándékot, a tréningen – az eddig beérkezett jelentkezések sorrendjében a következõk vehetnek részt:

1. Csege
  21. Marpi
  22. Danny Zuko
  23. sola

Ahogy látható, 1 hely még szabad!!!
Ha valaki nem jönne el, akkor a helyét a többi megjelent között kisorsoljuk!
Akik ebben a sorsolásban is érintettek, mert igaz hogy nem nálam kötötték, de allianzos biztosításuk van (s ha nem jelentkeznek olyanok akik velem szerzõdtek, akkor értelemszerûen a jelentkezés sorrendjében töltjük fel az üres helyeket):

1. Bálint
  2. Zoli68
  3. djózsef
  4. Feri
  5. Atompyka
  6. Apywrc
  7. Fóka
  8. rusika

A láthatósági mellények tulajdonosai:

1. Ratio
  2. Ugyörgy
  3. Cateye
  4. HP2
  5. Brazil
  6. Zsolti
  7. Ujfalusy Imre
  8. Alacska
  9. Marpi
  10. Dr. Keresztény Péter
  11. ZOZ
  12. Danny Zuko

Tessék, tessék! A szabad helyekre lehet még pályázni!!! (…és persze arrról se feledkezzenek meg a T. olvtársak, hogy ezen a találkozón aki még nem Törzstag az azzá válhat, no meg be lehet szerezni a Legendás Wagonrfanclubbos matricát!!!!)