Kedves Klubtagok!
Visszaélve annak lehetőségével, hogy hírt is tudok ide beküldeni: Mindenkinek Nagyon Boldog Karácsonyt és Új Évet KÃívánok a többi admin nevében is! (A kép nem manipulált, december 23-án fotóztam egy egyszerű mobillal Veszprémben egy kis ónos/esős csúszkálás közben.)