NÉHÁNY INFORMÁCIÓ

klubmatrica.jpg

Közeleg a találkozó napja, ezért nem árt egy kicsit “táplálni a tüzet”, vagyis indokolni, hogy miért is lesz érdemes részt venni a talin a fergeteges hangulaton túl?

• A legfontosabb haszon: Aki nem Törzstag, a talin azzá válhat!
  • A képen látható klubmatricát nyerhet néhány szerencsés, aki az ügyességi versenyen jól teljesít!
  • Megismerheti személyesen is az eddigi virtuális ismerõsét, illetve akik már személyesen is ismerik egymást, ismét találkozhatnak!

A hírsáv tetején látható számláló a május 30-i állapotot tükrözi, aki lusta volt leadni a jelentkezést, de szívesen eljönne a találkozóra, ne fogja vissza magát! Bátran induljon útnak, szívesen látjuk!
Kalandra fel!